Отзиви на курсисти в академията

Едуард Пушев

"Според мен обучението е на отлично ниво. Всеки има възможност да усвоява информацията по удобен за него начин, след коетосе преговаря и обяснява от лекторите. По този начин материалът става  по-лесно разбираем. Бих препоръчал Академията и на други хора, защото обучението в нея е изключително полезно"

Други отзиви

Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Мария Шентова
Мария Шентова "Тук имах възможност да наблюдавам какво всъщност представлява работата на счетоводителя. Прочети повече
Димитър Пашов
Димитър Пашов "Препоръчвам BulMar College на всеки, който има амбиции да се развива в областта на счетоводството." Прочети повече
Юлия Югова
Юлия Югова "Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение" Прочети повече
Соня Чобанова
Соня Чобанова "В Академия БулМар ще почерпите опит от добри специалисти и ще се почувствате професионалната среда, в която работят". Прочети повече
Марина Йорданова
Марина Йорданова "Хората, с които се запознах бяха мили и усмихнати, отговаряха с лекота и без досада на многобройните въпроси." Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече
Станислава Бъзовска
Станислава Бъзовска "В Академия Булмар имах възможността да разбера наистина какво представлява счетоводството, успях на науча същината му." Прочети повече
Игор Жеков
Игор Жеков "Курсът е много подходящ за студенти или току-що завършили, за да дадат летящ старт на кариерното си развитие" Прочети повече
Гергана Тарабанова
Гергана Тарабанова "За пръв път имах възможността да се докосна до толкова специалисти и ентусиазирани млади хора и да черпя знания от тях". Прочети повече