Отзиви на курсисти в академията

Едуард Пушев

"Според мен обучението е на отлично ниво. Всеки има възможност да усвоява информацията по удобен за него начин, след коетосе преговаря и обяснява от лекторите. По този начин материалът става  по-лесно разбираем. Бих препоръчал Академията и на други хора, защото обучението в нея е изключително полезно"

Други отзиви

Мария Шентова
Мария Шентова "Тук имах възможност да наблюдавам какво всъщност представлява работата на счетоводителя. Прочети повече
Динко Стоев
Динко Стоев "Обучението беше изключително полезно и много подробно." Прочети повече
Метин Сали
Метин Сали "Обучението дава реална представа за случващото се в практиката и дава безценен опит за бъдещо развитие." Прочети повече
Славинка Дончева-Терзиева
Славинка Дончева-Терзиева "Радвам се, че избрах точно вас" Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Йорданка Бараковска
Йорданка Бараковска "БулМар Колидж ми даде чудесната възможност да се усъвършенствам в професията, която вече работя с удоволствие." Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Юлия Югова
Юлия Югова "Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение" Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече
Соня Чобанова
Соня Чобанова "В Академия БулМар ще почерпите опит от добри специалисти и ще се почувствате професионалната среда, в която работят". Прочети повече