Отзиви на курсисти в академията

Едуард Пушев

"Според мен обучението е на отлично ниво. Всеки има възможност да усвоява информацията по удобен за него начин, след коетосе преговаря и обяснява от лекторите. По този начин материалът става  по-лесно разбираем. Бих препоръчал Академията и на други хора, защото обучението в нея е изключително полезно"

Други отзиви

Мария Шентова
Мария Шентова "Тук имах възможност да наблюдавам какво всъщност представлява работата на счетоводителя. Прочети повече
Михаил Христов
Михаил Христов "За 20 дни успяваш да се запознаеш с оновните правила и принципи, които са ти необходими, за да започнеш да упражняваш професията счетоводител. " Прочети повече
Ралица Янкова
Ралица Янкова "Мисля, че имам достатъчен старт, за да мога да започна развитието си като счетоводител" Прочети повече
Соня Чобанова
Соня Чобанова "В Академия БулМар ще почерпите опит от добри специалисти и ще се почувствате професионалната среда, в която работят". Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Станислава Бъзовска
Станислава Бъзовска "В Академия Булмар имах възможността да разбера наистина какво представлява счетоводството, успях на науча същината му." Прочети повече
Александър Бояджиев
Александър Бояджиев "Обучението в Академия БулМар отвори съвсем нова страница за развитието ми в счетоводната наука" Прочети повече
Динко Стоев
Динко Стоев "Обучението беше изключително полезно и много подробно." Прочети повече
Юлия Югова
Юлия Югова "Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение" Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече