Отзиви на курсисти в академията

Юлия Югова

"Обучението е доста добро. Когато дойдох в академията бях с мисълта, че ще ми е доста трудно, но ми помогнаха да изясня доста неща за счетоводството, които не можаха да ми обяснят и преподадат на друго място. Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение"

Други отзиви

Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Марина Йорданова
Марина Йорданова "Хората, с които се запознах бяха мили и усмихнати, отговаряха с лекота и без досада на многобройните въпроси." Прочети повече
Гергана Тарабанова
Гергана Тарабанова "За пръв път имах възможността да се докосна до толкова специалисти и ентусиазирани млади хора и да черпя знания от тях". Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече
Александър Бояджиев
Александър Бояджиев "Обучението в Академия БулМар отвори съвсем нова страница за развитието ми в счетоводната наука" Прочети повече
Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Игор Жеков
Игор Жеков "Курсът е много подходящ за студенти или току-що завършили, за да дадат летящ старт на кариерното си развитие" Прочети повече
Метин Сали
Метин Сали "Обучението дава реална представа за случващото се в практиката и дава безценен опит за бъдещо развитие." Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Баръш Муса
Баръш Муса "Знанията, които получих в рамките на един месец, могат да бъдат приравнени към още едно университетско образование" Прочети повече