Отзиви на курсисти в академията

Юлия Югова

"Обучението е доста добро. Когато дойдох в академията бях с мисълта, че ще ми е доста трудно, но ми помогнаха да изясня доста неща за счетоводството, които не можаха да ми обяснят и преподадат на друго място. Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение"

Други отзиви

Михаил Марков
Михаил Марков "Обучението ми в Академия Булмар може да се опише с три думи - интензивно, професионално и ефективно" Прочети повече
Метин Сали
Метин Сали "Обучението дава реална представа за случващото се в практиката и дава безценен опит за бъдещо развитие." Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Ралица Янкова
Ралица Янкова "Мисля, че имам достатъчен старт, за да мога да започна развитието си като счетоводител" Прочети повече
Зоя Иванчева
Зоя Иванчева "Чувствах се като част от реална работна среда с професионалисти, които всеотдайно ни съдействаха в обучението". Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Станислава Бъзовска
Станислава Бъзовска "В Академия Булмар имах възможността да разбера наистина какво представлява счетоводството, успях на науча същината му." Прочети повече
Игор Жеков
Игор Жеков "Курсът е много подходящ за студенти или току-що завършили, за да дадат летящ старт на кариерното си развитие" Прочети повече
Баръш Муса
Баръш Муса "Знанията, които получих в рамките на един месец, могат да бъдат приравнени към още едно университетско образование" Прочети повече
Гергана Тарабанова
Гергана Тарабанова "За пръв път имах възможността да се докосна до толкова специалисти и ентусиазирани млади хора и да черпя знания от тях". Прочети повече