Отзиви на курсисти в академията

Юлия Югова

"Обучението е доста добро. Когато дойдох в академията бях с мисълта, че ще ми е доста трудно, но ми помогнаха да изясня доста неща за счетоводството, които не можаха да ми обяснят и преподадат на друго място. Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение"

Други отзиви

Боряна Петкова
Боряна Петкова "Обучението ми беше изключително полезно, изключително добра връзка между счетоводство и данъци" Прочети повече
Баръш Муса
Баръш Муса "Знанията, които получих в рамките на един месец, могат да бъдат приравнени към още едно университетско образование" Прочети повече
Йорданка Бараковска
Йорданка Бараковска "БулМар Колидж ми даде чудесната възможност да се усъвършенствам в професията, която вече работя с удоволствие." Прочети повече
Метин Сали
Метин Сали "Обучението дава реална представа за случващото се в практиката и дава безценен опит за бъдещо развитие." Прочети повече
Ралица Янкова
Ралица Янкова "Мисля, че имам достатъчен старт, за да мога да започна развитието си като счетоводител" Прочети повече
Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Зоя Иванчева
Зоя Иванчева "Чувствах се като част от реална работна среда с професионалисти, които всеотдайно ни съдействаха в обучението". Прочети повече
Александър Бояджиев
Александър Бояджиев "Обучението в Академия БулМар отвори съвсем нова страница за развитието ми в счетоводната наука" Прочети повече
Валентина Славова
Валентина Славова "Пожелавам много успехи на Академията и нейния екип! Страхотни сте!" Прочети повече