Отзиви на курсисти в академията

Юлия Югова

"Обучението е доста добро. Когато дойдох в академията бях с мисълта, че ще ми е доста трудно, но ми помогнаха да изясня доста неща за счетоводството, които не можаха да ми обяснят и преподадат на друго място. Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение"

Други отзиви

Михаил Христов
Михаил Христов "За 20 дни успяваш да се запознаеш с оновните правила и принципи, които са ти необходими, за да започнеш да упражняваш професията счетоводител. " Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Боряна Петкова
Боряна Петкова "Обучението ми беше изключително полезно, изключително добра връзка между счетоводство и данъци" Прочети повече
Славинка Дончева-Терзиева
Славинка Дончева-Терзиева "Радвам се, че избрах точно вас" Прочети повече
Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Марина Йорданова
Марина Йорданова "Хората, с които се запознах бяха мили и усмихнати, отговаряха с лекота и без досада на многобройните въпроси." Прочети повече
Динко Стоев
Динко Стоев "Обучението беше изключително полезно и много подробно." Прочети повече
Метин Сали
Метин Сали "Обучението дава реална представа за случващото се в практиката и дава безценен опит за бъдещо развитие." Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече
Михаил Марков
Михаил Марков "Обучението ми в Академия Булмар може да се опише с три думи - интензивно, професионално и ефективно" Прочети повече