Отзиви на курсисти в академията

Юлия Югова

"Обучението е доста добро. Когато дойдох в академията бях с мисълта, че ще ми е доста трудно, но ми помогнаха да изясня доста неща за счетоводството, които не можаха да ми обяснят и преподадат на друго място. Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение"

Други отзиви

Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Марина Йорданова
Марина Йорданова "Хората, с които се запознах бяха мили и усмихнати, отговаряха с лекота и без досада на многобройните въпроси." Прочети повече
Ралица Янкова
Ралица Янкова "Мисля, че имам достатъчен старт, за да мога да започна развитието си като счетоводител" Прочети повече
Станислава Бъзовска
Станислава Бъзовска "В Академия Булмар имах възможността да разбера наистина какво представлява счетоводството, успях на науча същината му." Прочети повече
Славинка Дончева-Терзиева
Славинка Дончева-Терзиева "Радвам се, че избрах точно вас" Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Динко Стоев
Динко Стоев "Обучението беше изключително полезно и много подробно." Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Александър Бояджиев
Александър Бояджиев "Обучението в Академия БулМар отвори съвсем нова страница за развитието ми в счетоводната наука" Прочети повече
Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече