Отзиви на курсисти в академията

Метин Сали

"Останах приятно изненадан от професионалното отношение на екипа от ментори и лектори. След престоя си в Академията осъзнах, че ми бе дадена уникалната възможност да задълбоча и надградя знанията си от университета. Обучението е изключително интензивно, но същевременно и възнаграждаващо и полезно, тъй като дава реална представа за случващото се в практиката и поставя стабилна основа от знания и безценен опит за бъдещо кариерно развитие."

Други отзиви

Мария Шентова
Мария Шентова "Тук имах възможност да наблюдавам какво всъщност представлява работата на счетоводителя. Прочети повече
Марина Йорданова
Марина Йорданова "Хората, с които се запознах бяха мили и усмихнати, отговаряха с лекота и без досада на многобройните въпроси." Прочети повече
Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Валентина Славова
Валентина Славова "Пожелавам много успехи на Академията и нейния екип! Страхотни сте!" Прочети повече
Едуард Пушев
Едуард Пушев "Всеки има възможност да усвоява информацията по удобен за него начин" Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Александър Бояджиев
Александър Бояджиев "Обучението в Академия БулМар отвори съвсем нова страница за развитието ми в счетоводната наука" Прочети повече
Соня Чобанова
Соня Чобанова "В Академия БулМар ще почерпите опит от добри специалисти и ще се почувствате професионалната среда, в която работят". Прочети повече
Георги Колев
Георги Колев "Форматът на самостоятелна подготовка сутрин и срещи с ментори следобед работеше много ефективно." Прочети повече
Славинка Дончева-Терзиева
Славинка Дончева-Терзиева "Радвам се, че избрах точно вас" Прочети повече