Отзиви на курсисти в академията

Едуард Пушев

"Според мен обучението е на отлично ниво. Всеки има възможност да усвоява информацията по удобен за него начин, след коетосе преговаря и обяснява от лекторите. По този начин материалът става  по-лесно разбираем. Бих препоръчал Академията и на други хора, защото обучението в нея е изключително полезно"

Други отзиви

Димитър Димов
Димитър Димов "Започнах в Академия БулМар наскоро и като първи впечатления съм изключително доволен от това, което до момента ми е представено". Прочети повече
Цветан Петков
Цветан Петков "Изключително доволен съм, защото интензивността от наша страна и упоритостта от страна на ментори и лентори си дават адекватния резултат в края." Прочети повече
Георги Цеков
Георги Цеков "Обучението е на високо ниво" Прочети повече
Боряна Петкова
Боряна Петкова "Обучението ми беше изключително полезно, изключително добра връзка между счетоводство и данъци" Прочети повече
Баръш Муса
Баръш Муса "Знанията, които получих в рамките на един месец, могат да бъдат приравнени към още едно университетско образование" Прочети повече
Юлия Югова
Юлия Югова "Препоръчвам на всеки, който иска да види какво е счетоводство да дойде и да изживее едно прекрасно приключение" Прочети повече
Соня Чобанова
Соня Чобанова "В Академия БулМар ще почерпите опит от добри специалисти и ще се почувствате професионалната среда, в която работят". Прочети повече
Мария Шентова
Мария Шентова "Тук имах възможност да наблюдавам какво всъщност представлява работата на счетоводителя. Прочети повече
Зоя Иванчева
Зоя Иванчева "Чувствах се като част от реална работна среда с професионалисти, които всеотдайно ни съдействаха в обучението". Прочети повече
Славинка Дончева-Терзиева
Славинка Дончева-Терзиева "Радвам се, че избрах точно вас" Прочети повече